29 listopad 2022

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego

zdjęcie: Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego / fot. KPP w Kościerzynie
Policjanci z Kościerzyny wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym uczestniczył 15-latek. Kierujący daewoo matiz najechał prawym przednim kołem stopę młodzieńca, który szedł chodnikiem. 15-latek został przetransportowany do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Śledczy wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego i apelują o ostrożność.

Wczoraj około godziny 8.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ul. Zgr. Ks. Zmartwychwstańców w Kościerzynie. Z informacji uzyskanej od zgłaszającego wynikało, że miało tam dojść do potrącenia młodego mężczyzny. Policjanci, którzy natychmiast przyjechali na miejsce, wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. Okazało się, że 66-letni kierujący samochodem Daewoo Matiz wjechał na chodnik gdzie szedł 15- latek i najechał prawym kołem na jego stopę. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy oględziny, sporządzona dokumentacja fotograficzna, zeznania świadków oraz szkic będą pomocne w ustalaniu okoliczności i przebiegu tego zdarzenia drogowego. Uczestniczący w wypadku 15-latek został przetransportowany do szpitala. Kierujący daewoo mieszkaniec naszego powiatu był trzeźwy. Funkcjonariusze ustalają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

-0.1°C

2024-04-19 19:00