kategoria: Na Sygnale
2 październik 2023

Policjanci pracowali na miejscu wypadku śmiertelnego

W niedzielę przed godziną 3 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 w rejonie miejscowości Grabówko. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód marki Seat uderzył w drzewo. Pasażer zginął miejscu, kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie po paru godzinach zmarł. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.

W niedziele (1.10.2023 r.), około godziny 3 w nocy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 w rejonie miejscowości Grabówko. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora prokuratury rejonowej w Kościerzynie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 18 -letni kierujący seatem leonem z niewiadomych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 16-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, gdzie po paru godzinach zmarł. Samochód został zabezpieczony do sprawy. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

2024-09-28 16:00
2024-09-28 19:30