kategoria: Na Sygnale
10 listopad 2023

Policjanci zapraszają na XVI rajd niepodległości

zdjęcie: Policjanci zapraszają na XVI rajd niepodległości / fot. KPP w Kościerzynie
Policjanci z Komendy Powiatowe Policji w Kościerzynie zapraszają na XVI Pieszy Rajd Niepodległości, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Podczas trwania imprezy mundurowi przypomną zasady bezpieczeństwa na drodze oraz profilaktyki antyuzależnieniowej.

11 listopada o godz. 14.20 w Kościerzynie odbędzie się już XVI Pieszy Rajd Niepodległości, którego współorganizatorem są policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Każdy z chętnych w uczestnictwie proszony jest o zgłoszenie się w parku jordanowskim, gdzie otrzyma od policjantów kartę rajdową z wyznaczonymi punktami. Biorący udział odwiedzą między innymi Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie, gdzie będzie można przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa na drodze oraz tematykę o szkodliwości zażywania narkotyków. Finał imprezy odbędzie się w hali Sokolnia.

Dla wszystkich uczestników jest przewidziany ciepły posiłek. Serdecznie zapraszamy.

2024-09-28 16:00
2024-09-28 19:30