23 wrzesień 2020

POLICJANCI ZATRZYMALI 52-LETNIĄ KOBIETĘ PODEJRZANĄ O ZABÓJSTWO

fot. KPP w Kościerzynie
Zaledwie kilka godzin zajęło kościerskim kryminalnym ustalenie i zatrzymanie sprawcy zabójstwa 62-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w mieszkaniu na terenie Kościerzyny. Zatrzymana do tej sprawy 52-letnia kobieta została doprowadzona do komendy i usłyszała już zarzuty. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.
REKLAMA

W niedzielę policjanci z Kościerzyny otrzymali informację o znalezieniu zwłok w jednym z mieszkań na terenie Kościerzyny. Na miejsce natychmiast została wysłana grupa dochodzeniowo – śledczą, która wraz z policjantami z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, pod nadzorem prokuratora, wykonała oględziny zwłok oraz miejsca ich znalezienia. Zwłoki mężczyzny zostały przewiezione do prosektorium, celem ustalenia dokładnej przyczyny zgonu. W wyniku wnikliwej pracy operacyjnej kryminalni ustalili osoby, które mogły mieć związek z tą sprawą. Kilka godzin później na terenie Kościerzyny, mundurowi zatrzymali kobietę, która trafiła do policyjnego aresztu.

Dalsza praca śledczych pozwoliła na przedstawienie 52-letniej kobiecie zarzut zabójstwa, za co grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
12267
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kościerzynie